Zobacz Politykę Prywatności

Jan-Rapowanie & Nocny - NOCNA ZMjANA LTD

34.99,- 29.99,-
Dostępne:

LIMITOWANY NAKŁAD 2000 SZT.
PREMIERA - 25.05.2018

Jan-rapowanie & NOCNY - "NOCNA ZMjANA"

Debiutuje się tylko raz. Jan-rapowanie i NOCNY debiutują wspólnie, a owoc ich rocznej pracy - "NOCNA ZMjANA" niesie z sobą wszystko czego od debiutu można oczekiwać.

Dziesięć kawałków znajdujących się na trackliście płyty to przekrój nastrojów i inspiracji, które spinają silne osobowości twórców. Janek, mimo młodego wieku uczestniczył w największych imprezach branżowych w kraju u boku gwiazd pierwszej ligi. Grał już niemal każdym zakątku kraju, a doskonały kontakt z fanami zbudował oddolny hype i wyjątkowo oddany fanbase. NOCNY, który pod tym nickiem zaczął funkcjonować dopiero w 2015 roku oprócz współpracy z NNJL ma również na koncie imprezy grane w kultowych klubach w całym kraju, co pozwala mu wyjść spojrzeniem poza hip-hopowy beton. Przelot od beztroskiego "Damy radę" po dotkliwie osobisty i gorzki "Stare czasy (UFF)" łączy naturalny i niewymuszony styl rapowania Janka i świeże podejście oraz otwarta głowa NOCNego. Elektroniczne inspiracje spotykają się z przywiązaniem do podwórkowego kanonu i języka, a kategorie takie jak "trueschool" i "newschool" nie nadają się do tego, żeby określić z jaką muzyką mamy do czynienia.

"NOCNA ZMjANA" to postawienie na jakość, a nie ilość. Krótki materiał wypełniony zmianami tempa i nastroju prezentuje bardzo wysokie "repeat value", a po zamykającym materiał kawałku tytułowym przycisk play wciska się sam. Największa w tym zasługa charakteru materiału, który jest zaskakujący, naturalny i co najważniejsze - własny, odmienny od reszty rapowych premier ostatnich lat.

2 tysiące sztuk limitowanego nakładu "NOCNEJ ZMjANY" to wynik współpracy Piotrka Fresza i PARTA, którzy graficznie zobrazowali zawartość materiału w prosty sposób z eleganckimi wzbogaceniami. Materiał od 15 maja 2018 dostępny w sprzedaży preorderowej, oficjalnie ukaże się 25 maja. 


Tracklista:

  1. TAŃCZĘ
  2. GŁOS
  3. MOTYL
  4. STARE CZASY (UFF)
  5. SPACER feat. Gedz
  6. MIAŁO SIĘ NIE UDAĆ
  7. DAMY RADĘ feat. Smolasty
  8. W SZOKU feat. Białas
  9. NIECH TO USŁYSZĄ feat. Szpaku
  10. NOCNA ZMJANA

Zobacz na YouTube

Słuchaj w cyfrze

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie