I: ZAMÓWIENIA I WARUNKI DOSTAWY:

01. Zamówienia w sklepie SBSTUFF.PL (https://www.sbstuff.pl) można składać za pomocą internetowego formularza zawartego na stronie sklepu;

02. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje e-mailem informację o jego przyjęciu. W przypadku nieotrzymania mailowego potwierdzenia, zamówienie mogło nie zostać przyjęte – prosimy w takim przypadku o kontakt z obsługą sklepu pod mailem: sklep@sbstuff.pl 

03. Zamówienia staramy się realizować w terminie maks. 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Wyjątkiem mogą być zamówienia złożone w trybie preorderowym / przedsprzedażowym, o czym wyraźnie informuje informacja zawarta w opisie produktu.

04. Wszystkie zamówienia po przedpłacie realizowane są za pośrednictwem systemu transferuj, przelewu bankowego lub PayPala. 

05. Wszystkie wysyłki realizowane są poprzez firmę kurierską INPOST.

06. Do każdego zamówienia dołączany jest dowód zakupu – paragon. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT (w tym przypadku prosimy o informację w formularzu zamówienia, przy jego finalizacji. Nie wystawiamy faktur po uprzedniej wysyłce towaru z paragonem i braku informacji od klienta przy złożeniu zamówienia (formularz zamówienia). 

07. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, usuwanie z oferty towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

08. Zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od zamówień błędnie złożonych oraz w przypadku braku kontaktu mailowego z klientem, braku towaru, uiszczeniem nieprawidłowej wpłaty przez klienta oraz w sytuacjach wyjątkowych. W razie odstąpienia od umowy przez sprzedającego kupującemu należy się zwrot wpłaconych środków.

09. Zamówienia „po wpłacie”, nieopłacone w terminie 14 dni od daty złożenia zamówienia mogą zostać anulowane bez konsultacji z klientem. Klient zostanie poinformowany po anulowaniu zamówienia.

10. Złożenie zamówienia w sklepie SBSTUFF.PL (https://www.sbstuff.pl) jest jednoznaczne z akceptacją jego regulaminu.5%

ZGARNIJ RABAT 5% ZA ZAPISANIE SIĘ DO NEWSLETTERA!