Zobacz Politykę Prywatności

Neile - KIcktape 2.0 + t-shirt White

99.99,- 49.99,-
Dostępne:

Neile - Kicktape 2.0 

Wydanie: Super jewel box 

Na tej aukcji kupujesz album w pakiecie z okazjonalną koszulką. 


Na pierwszym "Kicktape" Neile szukał nowych rozwiązań i na nowo "uczył się rapować", dobrze się przy tym bawiąc. Przy "Kicktape 2.0" raper znalazł te rozwiązania i opanował nowe patenty, a kluczem okazała się właśnie zabawa wynikająca z tworzenia i spokój jaki towarzyszył mu przy powstawaniu tego materiału. 

Artysta ciężko pracował nad wypracowaniem w sobie tego spokoju, nie zważając na przeciwności losu i codzienne problemy natury egzystencjalnej. 

- Jest to materiał człowieka, który nigdy nie zwątpił w to co robi. Przekonałem się, że wszystko czego potrzebuję już posiadam i mogę to rozwinąć, a rzeczy, które uważałem za słabości stały się moją siłą. Nie czuję ogromnej potrzeby mówienia o tym, w sposób oczywisty na albumie. Pomiędzy wierszami umieszczam odpowiedzi, które znalazłem przez ostatnie lata. Na wierzch wyciągam także, swoje inspiracje sztuką i popkulturą. Stworzyłem też kilka postaci/moich alter ego, obok których ciężko będzie przejść obojętnie. Wszystko tworzyłem na czuja, intuicyjnie, bez kalkulacji - tak Neile kometuje "Kicktape 2.0".

Premiera albumu "Kicktape 2.0" odbyła się 26 sierpnia, nakładem SB Maffija Label. Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

5%

ZGARNIJ RABAT 5% ZA ZAPISANIE SIĘ DO NEWSLETTERA!