BIAŁAS & LANEK - POLON - zamów ALBUM!

BIAŁAS & LANEK - POLON - zamów ALBUM!

POLON - to pierwiastek chemii  twórczej BIAŁASA i LANKA i kontynuacja wieloletniej współpracy w zupełnie nowym wydaniu. Sukces platynowego "H8M4" na którym Lanek odpowiadał za cztery podkłady okazał się jedynie preludium do wspólnego lotu, którego pełnym wyrazem jest album duetu w systemie raper/producent.

BIAŁASA LANKA łączą niespożyte pokłady kreatywności, którą czasem jest w stanie wyzwolić prosty impuls, a jej owocem w przeciągu kilkudziesięciu minut może stać się przyszły hit. Kilka miesięcy spędzonych wspólnie w studio przyniosło taki ogrom materiału, że problemem w finalizacji tracklisty stała się... klęska urodzaju. Obydwaj spotkali się w najwyższej dyspozycji i tak też brzmi efekt. Jest to niewątpliwy atak na klasyk.

POLON to próba wprowadzenia polskiego akcentu do brzmienia europejskiej hip-hopu i okiełznania niemal nieograniczonych możliwości dla dobra materiału - tak aby różnorodność pogodzić ze spójnością, brawurę ze real talkiem, a osiedlówę z wrażliwością. O sile oddziaływania najbardziej polskiego z pierwiastków przekonacie się odpalając jeden z najmocniejszych albumów ostatnich lat w polskim rapie. Nadchodzi POLON! Gościnnie na krążku pojawili się: QuebonafidePaluchSitekBedoes oraz wokalistka ZUI

Tracklista:

CD 1:  

01. KOŁO

02. POLON 

03. SIMIA 

04. OSIEDLE BOTOX 

05. JAK SKEPTA 

06 .NA SERIO + Bedoes 

07. ITS MY LIVE 

08. NOAH + Zui 

09. WEED CARRIER 

10. FRAKTALE 

11. GANGES + Quebonafide 

12. HOW 

13. BIDA + Sitek 

14. XORCYZMY 

15. FAKE POLO 

16. ALE JA NIE + Paluch 

17. PUK PUK

5%

ZGARNIJ RABAT 5% ZA ZAPISANIE SIĘ DO NEWSLETTERA!